TR

SİGORTA

Sigorta Aracılık Hizmetleri kapsamında, sigorta kuruluşlarının Yetkili Acentası olarak sahip olunan tüm değerleri, olabilecek tüm risklere karşı sigortalanmasını yapıyoruz. On yıl önce başladığımız yolumuzda, her gün bir adım öne doğru ilerlemenin mutluluğunu siz değerli müşterilerimiz ile yaşıyoruz. Kaza Sigortaları, Yangın Sigortaları, Zorunlu Deprem Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Mühendislik Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları ve Sağlık Sigortaları branşlarında hizmet vermekteyiz.

Hasar aşamalarında ve her türlü sorunlarınızda yanınızda olarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını hedeflemekteyiz. Sektörle ilgili yeni uygulama ve gelişmelerden müşterilerimizi bilgilendiriyor, poliçe başlangıcında ve yenileme sürecinde müşterimiz için en uygun sigorta seçeneğini en ekonomik fiyata sunabilmek için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin yaşadığı bir hasar durumunda, yanlarında olarak hasarlarının tazmin edilmesine kadar olan süreci takip ediyor ve müşterilerimizi yönlendiriyoruz.

Diğer sigorta şirketlerinin Acentalıkları olan Partner acentalarla işbirliği yaparak müşterilerimize fiyat ve farklı alternatifler sunuyoruz.