TR

ARAÇ KİRALAMA

Müşterilerimiz istek ve beklentilerini göz önünde bulundurarak Uzun süreli Araç Kiralama hizmetlerimizi yine müşterilerimizin isteklerine göre planlıyoruz. Ülkemizde satışı yapılan her türlü marka ve modeli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre istenilen Para cinsinden ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Erken iade seçeneklerimizi müşterilerimizin hizmetine ek bir maliyet çıkarmadan sunuyoruz. Her türlü Hafif Ticari ve Binek araç seçeneklerini özel ve kamu kurumlarının hizmetlerine sunuyor ve kiralama süresince araçların tüm bakım ve giderlerini takip ederek müşterilerimizi ek iş yükünden kurtarıyoruz.

Kira ödemelerini her ayın başında değil, hizmeti sunduktan sonra ay sonlarında faturalandırarak alıyoruz. Butik hizmet anlayışı içerisinde sunduğumuz araç kiralama hizmetlerimizde en çok aracı olan filoya değil, en iyi hizmeti sunan firma olma amacıyla hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz araçlarımızı Türkiye’nin her bölgesinde anlaşmalı olduğumuz yetkili servislerce bakımlarının yapılmasını ve lastik değişimlerini yapıyoruz.