TR

2015 Yıl Sonu Mesajımız

2015 yılında Organizasyon faaliyetlerimizde önemli artışlar oldu. Ülkemizde ilk kez uçak ile yapılan ve 12.000 kişinin katıldığı Çanakkale gezi organizasyonunu firmamız yaptı

2015 yılında Organizasyon faaliyetlerimizde önemli artışlar oldu. Ülkemizde ilk kez uçak ile yapılan ve 12.000 kişinin katıldığı Çanakkale gezi organizasyonunu firmamız yaptı. Seyahat Acentası faaliyetlerimiz 2014 yılına oranla paralel bir gelişme izledi. Bu konuda biraz daha gayret göstermemiz gerektiğinin farkındayız. Araç Kiralama hizmetlerimiz ise olumlu artışlarla devam etti. 2015 Yılında; önceki yıllara nazaran İstanbul dışına çıkarak; Gaziantep, Hatay, Kırıkkale, Ankara, Bursa ve Konya illerimizde önemli işlere imza attık.

Organizasyonlarımız ülkemizdeki zaman zaman yaşanan olumsuz gelişmelerden etkilendi. 2015 yılında, ülkemizde yaşanan iki genel seçim, ekonominin belirsizliği bu konuda önemli etkenler oldu. Türk Lirası’nın Döviz Kurları karşısında düşüşü, Banka finansman giderlerinin artması, alacaklarımızın tahsilatlarındaki gecikmeler karlılığımızı olumsuz etkiledi.

2014 Yılında girdiğimiz 86 Kamu İhalelerinin 17’sini, 2015 yılında girdiğimiz 95 Kamu İhalesi’nin 19’nu firmamız kazandı. Sözleşme yaptığımız tüm ihale ve projeleri eksiksiz tamamlayarak yerine getirdik. Son iki yılda girdiğimiz ihaleleri %20 oranında kazandık.

Araç parkımızı yeni araçlar alarak genişlettik. 2016 yılında araç parkımızın daha da genişlemesini ümit ediyoruz. Bundan önce olduğu gibi Araç Kiralama hizmetlerinde Butik hizmet anlayışı ile çalışmaya devam edeceğiz.

Çalıştığımız Bankalarda ki kredi durumumuzun artması ve tedarikçilerimizin bizimle iş yapma isteği bizi memnun etti. Amacımız tüm paydaşlarımızla işbirliğimizi sürdürmektir. Zaman zaman olumsuz durumlar yaşasak ta, firmamızın sektördeki durumu, mali yapısı ve çalışanlarımızın gayretleri ile olumsuzlukların üstesinden gelerek bu günleri geride bıraktık.

2015 yılına geldiğimizde binlerce kişinin uçak biletleri, yüzlerce ailenin tatil, 100’den fazla firmanın ilk günden beri bizimle çalışıyor olması ve 50’den fazla kamu kurumu ile çalışmış olarak bu güne gelmiş olmak bizleri onurlandırdı ve sorumluluk bilincimizi pekiştirdi.

Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra daha da güçlenerek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnun olacağı bir anlayışla çalışmaya hep birlikte devam edeceğiz.

Saygılarımla,